Kategori arsivi: 54 Sakarya

Başkan Akcan, Aksartepeye Teleferik Baktı

Başkan Akcan, Aksartepeye Teleferik Baktı :Akyazı’nın turizm açısından gelişimine katkı sağlayacak olan Aksartepe teleferik projesi için bir çok yerde incelemelerini sürdüren Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak, incelemeler kapsamında Bolu Kartalkaya tesislerine gitti.
İlçeye Turizm adına yenilikler getirmek için hem araştırmalarını hem de incelemelerini sürdüren Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve Başkan […]

Hendeke Teleferik Projesi Yolda (Foto Galeri)

Hendeke Teleferik Projesi Yolda :Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri’nden Bayraktepe’ye oradan da Selman Dede Orman Park arasına, yaklaşık 4 Kilometrelik mesafeye teleferik hattı yapılacak.
Hendek için dev proje için Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, ilk adımı atarak teleferik projesi için görüşmelere başladı. Başkan İnci firmayı harita üzerinde bilgilendirerek, araziyi gezdirdi.
Yapılacak olan teleferik hattı için 1/5000’lik uydu fotoğrafları, […]

Serdivan Belediye Başkanı Alemdar’ın Sapanca Gölü teleferik projesi açıklaması

Serdivan Belediye Başkanı Alemdar’ın Sapanca Gölü teleferik projesi açıklaması :Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Göl Park Projesi’ni Kırantepe ile birleştirmek istiyoruz. Bu proje ile amacımız sadece Serdivan değil, Sapanca Gölü’nün tamamını çevreleyecek bir proje olacak” dedi.
Göl Park’ta katıldığı canlı yayın pogramında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Alemdar, Göl Park’tan üniversiteye, Kırantepe ve Serdivan’a teleferik bağlantısı kurmak istediklerini […]

Sapanca Gölüne Teleferik Geliyor

Sapanca Gölüne Teleferik Geliyor :Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, teleferik ile Sapanca, Arifiye, Kartepe ve Serdivan’ı nasıl birleştirmek istediklerini anlattı.
Gölün her tarafını çevreleyen projeler planladıklarını açıklayan Alemdar, “Sapanca Gölü’nü kuzeyinden güneyine yani bir başından diğer başına birleştirelim istiyoruz. Göle zarar vermeden bir teleferik bağlantısı ile önce Sapanca Dibektaş gitmek oradan Kartepe’yi de işin içerisine çekmek […]

71 / 1,777