Kategori arsivi: Fuar

Erciyes Dünyanın En Büyük Turizm Fuarında Tanıtıldı

Erciyes Dünyanın En Büyük Turizm Fuarında Tanıtıldı :Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinden birisi haline gelen Erciyes, dünyanın en büyük turizm fuarı ITB Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’nda tanıtıldı.
Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinden birisi haline gelen Erciyes, dünyanın en büyük turizm fuarı ITB Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’nda tanıtıldı.
Dünya’nın en büyük […]

EMITT’te Erciyes’e Yoğun İlgi

EMITT’te Erciyes’e Yoğun İlgi :Erciyes Kayak Merkezi 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtıldı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile dünyanın önemli kış turizm merkezlerinden biri haline gelen Erciyes, tesislerin büyük ölçüde tamamlanması, konaklama tesislerinin de bir bir hizmete açılmasıyla birlikte tanıtılmaya devam ediyor.
Alpler standardında en yeni liftleri ve teknik imkanlarıyla Türkiye’nin en gelişmiş […]

Travel Turkey İzmir Fuarında Olympos Teleferike Büyük İlgi Vardı (Video)

Geçtiğimiz yıl 6-9 Aralık günlerinde yapılan Travel Turkey İzmir Fuarında Olympos Teleferike Büyük İlgi Vardı. Dünya turizminin buluştuğu İzmir’deki fuarda birçok turizm firması başarılarını paylaştı.Fuarda Olympos Teleferik de ilgi odağıydı.
2013 yılında ise Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover-Messe […]

CWSAA Organizasyonu Mayıs 2013te Yapılacak

CWSAA Organizasyonu Mayıs 2013te Yapılacak
Kanada kıs kayak organizasyonu 2013 Mayıs ayında gerçekleşecek.
Dünya çapında bir çok sponsorun da desteklediği, 6 ve 9 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek CWSAA( Canada West Ski Area Assocation) büyü ilgi ve merakla bekleniyor.
Delta Grand Okanagan, Kelowna, BC
May 6-9, 2013

Kaynak: Ropeways.net

Interalpin 2013 Fuarının Seminer Programı

Interalpin 2013 Fuarının Seminer Programı
Avusturya’nın Insnsbruck şehrinde yapılacak olan Interalpin 2013 fuarı 10.04.2013-12.04.2013 tarihleri arasında yapılacak.
Seminer ise fuarın program listesine göre Nisan 112013’te yapılacak.
Seminer saat 09:00’da O.I.T.A.F. başkanı Martin Leitner’in konuşmasıyla başlayacak. Zaman zaman konuşmaların yapılacağı seminerin bir kısmı soru-cevap şeklinde geçecek. Saat 12.55’te bitecek Seminer’in firmalara büyük fayda sağlayacağı düşünülüyor.
Bir çok ülkeden firmaların katılımının […]

Interalpin 2009 Fuarı yapıldı (VİDEO)

Interalpin 2009 Fuarı yapıldı, Teleferikhaber farkıyla video aşağıda:

28 / 1,818