Kategori arsivi: Video

3.Köprü selfiecileri Bursa’daki teleferiğe tırmandı (Video)

3.Köprü selfiecileri Bursa’daki teleferiğe tırmandı :Daha önce İstanbul’daki 3. köprüye tırmanıp selfie yapan genç, şimdi ise Bursa’daki dünyanın en uzun teleferiğinin direğine çıktı.
İstanbul’dan Bursa’ya gelen Pavel Smirnov, arkadaşıyla birlikte teleferiğe gitti. Buradan yürüyerek teleferiğin dördüncü direğine giden Smirnov, bu zorlu yolculuğu kayıt altına aldı.
TELEFERİĞİN DİREĞİNE TIRMANDILAR
Ardından arkadaşıyla birlikte teleferiğin direğine tırmanan genç, eşsiz Bursa manzarasını […]

Erzurum Palandökende Aile Boyu Kayak (Video)

Erzurum Palandökende Aile Boyu Kayak :Yarıyıl tatilinde Palandöken Kayak Merkezine gelen Rizeli Özben- Cemil Bıçakcı çifti ayaklarında kayak takımları ile çocuklarını pistte gezdirince tatilcilerin ilgi odağı oldu.
Yarıyıl tatilinde Palandöken Kayak Merkezine gelen Rizeli Özben- Cemil Bıçakcı çifti ayaklarında kayak takımları ile çocuklarını pistte gezdirince tatilcilerin ilgi odağı oldu. Çiftin 3 yaşındaki çocukları Eyüp babasının omuzunda […]

Uludağ’da Teleferiğe Kar Dopingi (Video)

Uludağ’da Teleferiğe Kar Dopingi :Bursa’da başlayan yoğun kar yağışı, Uludağ oteller bölgesine uzatılan yeni teleferik hattının yolcu sayısının artmasına sebep oldu.
Bursa’da başlayan yoğun kar yağışı, Uludağ oteller bölgesine uzatılan yeni teleferik hattının yolcu sayısının artmasına sebep oldu.
Bursa Teleferik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul, kar yağışıyla birlikte yoğunluk kazanan seferlerde zaman zaman izdiham oluştuğunu söyledi. […]

Bursa’da Uludağ teleferik yılbaşında saat 02.00’ye kadar çalışacak (Video – Foto Galeri)

Uludağ teleferik yılbaşında saat 02.00’ye kadar çalışacak :Bursa’nın en önemli simgelerinden olan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenerek modern yüzüyle vatandaşları Uludağ’a ulaştıran teleferik, yarından itibaren Oteller Bölgesi’ne de yolcu taşımaya başlıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yılbaşı gecesi hava şartları uygun olduğu takdirde saat 02.00’ye kadar teleferikle ulaşım sağlanabileceğini söyledi.
Bursa’da ulaşımda köklü hizmetlere imzasını atan […]

Uludağ Teleferik Hattı Oteller Bölgesi’nde (Video – Foto Galeri)

Uludağ Teleferik Hattı Oteller Bölgesi’nde :Bursa’da ulaşıma köklü çözümlerle nefes aldıran Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenerek modern yüzüyle vatandaşları Uludağ’a ulaştıran teleferik, Oteller Bölgesi’ne de yolcu taşımaya başlıyor.
Bursa’da ulaşımda köklü hizmetlere imzasını atan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, teleferiğin artık ‘Oteller Bölgesi’ne ulaştığını söyledi. Modern yüzüyle yerli ve yabancı turistlerin de ilgi odağı olan teleferiğin Oteller […]

Bursa Uludağ ‘da Pistlerde Mangal Keyfi (Video)

Bursa Uludağ ‘da Pistlerde Mangal Keyfi : Türkiye’nin en önemli kayak merkezi Uludağ’da bulunan pistlerin yanında günü birlik mangalcılar tarafından adeta işgal edilmesi hem işletmecileri hem de kayak yapmak için Beyaz Cennet’i seçen tatilcileri isyan ettiriyor.
Yılbaşı öncesinde kar yağışının yoğunlaştığı Beyaz Cennet Uludağ’da oteller yüzde yüz kapasiteyle doldu. Tatil için Uludağ’ı seçen vatandaşların yanı sıra […]

Sarıkamış Kayak Merkezinde Sezon Açıldı (Video)

Sarıkamış Kayak Merkezinde Sezon Açıldı :Kars’ın Sarıkamış ilçesinde bulunan Cıbıltepe Kayak Merkezi, yeni kayak sezona ‘merhaba’ dedi.Kars’ın Sarıkamış ilçesinde bulunan Cıbıltepe Kayak Merkezi, yeni kayak sezona ‘merhaba’ dedi. Kar kalitesi bakımından ‘Türkiye’nin İsviçresi’ olarak nitelendirilen Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezinde kar kalınlığı 20 santimetreyi buluyor. Sarıkamış ilçe merkezine 2, Kars Hava limanına ise 54 kilometre […]

38 / 1,834