Canalioğlu Raylı Sistemi Sorguladı

İYİ Partinin Trabzon Büyükşehir Belediyesine adaylığı için kıskaca aldığı CHP’li Volkan Canalioğlu, henüz bir karar vermediğini açıkladı.

İYİ Partinin Trabzon Büyükşehir Belediyesine adaylığı için kıskaca aldığı CHP’li Volkan Canalioğlu, henüz bir karar vermediğini ve beklediğini açıkladı. günebakış’a konuşan Canalioğlu, siyasette her an her şeyin değişebileceğini belirterek “Şimdilik beklemekte yarar görüyorum. Önümüzü görmemiz gerekiyor.” dedi. Canalioğlu, İYİ Partiden de övgüyle söz etti.

Adının geçmesinin kendisi için onur olduğunu söyleyen Canalioğlu “Trabzon bize önemli görevler veren bir kenttir. Biz de layıkıyla yapmaya çalıştık. Ben istirahat ediyorum ama bazı şeyler bizi de aşıyor. Şu anda olumlu ya da olumsuz bir karar vermiş değilim. Önümüzde süreç var.” diye konuştu.

Canalioğlu “İyi Partiye nasıl bakıyorsunuz?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “İyi Partideki arkadaşlarımızın hepsi çalışkan, üretken, ülkenin siyasetine katkı sunmaya çalışan arkadaşlarımız. Koray Bey sağ olsun ilimize yıllardır hizmet etmiş, bakanlık yapmış bir isim. Partilerden hangisi olursa olsun bizim olumsuz bakma şansımız olamaz. Buna AKP de dâhil. Demokrasinin vazgeçilmez unsurları siyasî partilerdir.”

Mevcut Büyükşehir Belediyesi yönetimini eleştiren Canalioğlu “Trabzon’un geçen bu süre içerisinde çok iyi hizmet aldığını söyleyemem. Aslında çok daha güzel hizmet alınabilecek noktada biz görevi bıraktık. Onların devamı bile olsaydı bugün hafif raylı sistem de havaray da olurdu. Şoför esnafı da trafik de vatandaşlarımız da rahat ederdi. Hiçbir şey üretemediler. Trabzon insanı hizmete muhtaç ve her şeyden önemlisi kapısı açık bir belediyeye muhtaç…” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : www.gunebakis.com.tr

...

Teleferik ve Kış Sporları Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: