İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatları

İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatları: İzmir Basmane Denizli Bölgesel Treni, TCDD Taşımacılık tarafından Basmane Garı–Denizli Garı arasındaki TCDD’ye ait demiryolu hattında TCDD Taşımacılık tarafından işletilen bölgesel trendir. İzmir Denizli arasında her gün karşılıklı olarak 6 sefer gerçekleştirilmektedir. İzmir Denizli arası 266 km olup ortalama seyahat süresi 4 saat 45 dakikadır. İzmir Denizli Tren Saatleri 2019 ve İzmir Denizli Tren Haritası içeren bu haberimizde Denizli İzmir arasında işleyen bölgesel trenle ilgili tüm detayları bulmanız mümkün.

İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatı

Her gün karşılıklı sefer yapan İzmir Denizli Treni için on-line satınalma ve rezervasyon yapılamamaktadır. Biletleri gişelerden günlük olarak satın alabilirsiniz. İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatı için:

Kişi başı pulman koltuk bilet ücreti 28,5 TL‘dir

İzmir Denizli Bölgesel Trenler Seferleri

Bu trenler İzmir > Denizli > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Denizli Bölgesel Trenleri; İzmir (Basmane) > Gaziemir > Adnan Menderes Havaalanı > Menderes > Pancar > Torbalı > Tepeköy > Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova > Aydın > Umurlu > Köşk > Sultanhisar > Atça > İsabeyli > Nazilli > Kuyucak > Pamukören > Horsunlu > Buharkent > Sarayköy > Goncalı > Denizli güzergahlarında hizmet vermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Denizli tren seferleri, tren saatleri bu haberde:

izmir denizli tren guzergahi
izmir denizli tren guzergahi

İzmir Denizli Tren Durakları

İzmir ve Denizli arası çalışan trenlerin güzergahları üzerinde bulunan 25 istasyon ve duraklar şunlardır

  1. İzmir (Basmane)
  2. Gaziemir
  3. Adnanmenderes Havaalanı
  4. Menderes
  5. Pancar
  6. Torbalı
  7. Tepeköy
  8. Selçuk
  9. Çamlık
  10. Ortaklar
  11. Germencik
  12. İncirliova
  13. Aydın
  14. Umurlu
  15. Köşk
  16. Sultanhisar
  17. Atça
  18. İsabeyli
  19. Nazilli
  20. Kuyucak
  21. Pamukören
  22. Horsunlu
  23. Buharkent
  24. Sarayköy
  25. Goncalı
  26. Denizli

İzmir Denizli Tren Saatleri

İstasyonTrenler
1. Tren2. Tren3. Tren4. Tren5. Tren6. Tren
İzmir (Basmane)07:4208:5311:3015:3016:4117:54
Gaziemir08:0109:1311:4915:4917:0118:13
A.Menderes Havaalanı08:0609:1811:5515:5517:0618:19
Menderes08:1109:2212:0016:0017:1018:24
Pancar08:2509:3612:1416:1417:2418:39
Torbalı08:3609:4812:2516:2517:3718:50
Tepeköy08:4209:5312:2916:3117:4118:55
Selçuk09:0910:1712:5316:5518:0519:20
Çamlık09:2210:3013:0617:0818:1819:36
Ortaklar09:4210:4913:2517:2718:3619:57
Germencik09:5211:0313:3517:3818:4620:12
İncirliova10:0211:1413:4517:4918:5820:22
Aydın10:1311:2713:5618:0419:0920:33
Umurlu10:2711:4014:0818:1619:2120:45
Köşk10:3611:5014:1718:2619:3120:54
Sultanhisar10:4612:0114:2818:3619:4121:04
Atça10:5212:0914:3418:4319:4721:10
İsabeyli10:58xx18:49xx
Nazilli11:0512:2214:4518:5919:5821:21
Kuyucak11:1612:3414:5619:1020:0921:32
Pamukören11:2312:4215:0319:1720:1621:39
Horsunlu11:3012:4815:0819:2220:2121:44
Buharkent11:4213:0115:2419:3420:3321:56
Sarayköy11:5713:1815:3919:4920:4822:11
Goncalı12:1613:3715:5820:0821:0722:30
Denizli12:2713:4816:0920:1921:1822:41

Denizli İzmir Tren Saatleri

İstasyonTrenler
1. Tren2. Tren3. Tren4. Tren5. Tren6. Tren
Denizli04:2005:5008:2512:4514:3517:30
Km. 251+48504:3206:0208:3712:5714:4717:42
Goncalı04:3406:0408:3912:5914:4917:45
Sarayköy04:5306:2308:5813:1915:0818:04
Buharkent05:0806:3809:1413:3415:2318:23
Horsunlu05:2006:5009:2613:4615:3518:35
Pamukören05:2606:5609:3213:5215:4118:41
Kuyucak05:3307:0309:3913:5915:4818:48
Nazilli05:4507:1509:5114:1116:0019:00
İsabeylix07:21xxx19:06
Atça05:5607:2710:0214:2216:1119:12
Sultanhisar06:0207:3310:0814:2916:1819:18
Köşk06:1207:4310:1814:3916:2819:30
Umurlu06:2107:5210:2814:4816:3819:39
Aydın06:3408:0510:4315:0116:5419:52
İncirliova06:4408:1510:5315:1117:0520:02
Germencik06:5408:2511:0415:2117:1520:13
Ortaklar07:0508:3611:1515:3517:2620:23
Çamlık07:2308:5411:3315:5317:4420:41
Selçuk07:3609:0811:4616:0617:5720:55
Tepeköy08:0009:3512:1016:3018:2321:20
Torbalı08:0509:3912:1416:3418:2721:26
Pancar08:1709:5112:2516:4618:3821:37
Menderes08:3210:0512:4017:0218:5321:52
A.Menderes Havaalanı08:3710:0912:4417:0618:5721:56
Gaziemir08:4310:1412:5017:1219:0222:02
İzmir (Basmane)09:0210:3313:0917:3019:2122:21

İzmir Denizli Tren Haritası

Ege Bölgesel Trenleri Haritası

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU

Tel: 0232 484 86 38 Danışma – (07.00 – 21.30)

SELÇUK İSTASYONU

Tel: 0232 892 60 06 – (06.00 – 21.00)

AYDIN İSTASYONU

Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 – (07.00 – 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU

Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 – (06.30 – 20.30)

DENİZLİ İSTASYONU

Tel: 0258 268 28 31 – (06.00 – 18.00)

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: